Приватна куќа

Реновирана куќа со хармоничен ентериер во Австралија

1

Реновирана куќа со хармоничен ентериер во Австралија

Приватна куќа

Осветлување

„Mushroom“, практична ламба и полнач за телефон

1

„Mushroom“, практична ламба и полнач за телефон

Осветлување

Дизајн

Изложба и работилница на „Скопје Постер“ на фестивалот „ШУНД“ во Белград

DSC_0157

Изложба и работилница на „Скопје Постер“ на фестивалот „ШУНД“ во Белград

Дизајн

Најпосетувани

Настани

Прегледај ги сите настани

Проекти

Прегледај ги сите проекти

Хаштаг

Ентериер Италија Париз Скопје апартман архитектура декор дизајн дом дрво индустриски дизајн индустриски стил инсталација канцеларии кафуле комерцијален ентериер кујна куќа мебел моден дизајн накит направи сам обнова осветлување приватна куќа реновирање ресторан студентски проекти уредување хотел